International FDM CONGRESS

baner-Angitia-pl-980x265

Mamy zaszczyt zaprosić Was do udziału w pierwszej edycji Międzynarodowego Kongresu FDM

International FDM CONGRESS”,

który odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w dniach 23-24 marca 2016.

IFDMC 2016:

International FDM CONGRESS 2016 to wydarzenie, to unikalny klimat, to platforma prezentacji najnowszej wiedzy, to przestrzeń wymiany i rozwoju myśli, to świątynia wartości intelektualnej, to nasze miejsce w Europie i na świecie.

Metoda FDM – najskuteczniejsza metoda zwalczająca ból i najszybciej rozwijającą się metoda terapeutyczna na świecie, budzi globalnie ogromne zainteresowanie.

Tematem przewodnim IFDMC 2016 jest szeroko rozumiana ewolucja terapii powięziowej w tym FDM, której jesteśmy współsprawcami oraz świadkami, co znajduje odzwierciedlenie w programie Kongresu oraz wydarzeń towarzyszących – warsztatów i szkoleń.

Jako wykładowców i inicjatorów dyskusji udało nam się pozyskać uznanych ekspertów w dziedzinie terapii układu powięziowego, również tych, którzy wykraczają poza ramy FDM.

Kongres to również platforma konsolidowania środowisk Fizjoterapeutów, Osteopatów, Masażystów, Lekarzy oraz Trenerów Sportu w celu budowania synergii oraz wymiany wiedzy i doświadczeń z wykorzystaniem wszystkich potencjałów, jakie niesie ze sobą metoda FDM.

Podczas IFDMC 2016 będziemy również celebrować bardzo ważną rocznicę:

25 lecie odkrycia przez Doktora Osteopatii Stephen’a Philip’a Typaldos’a pierwszej dystorsji układu powięziowego – Taśmy Spustowej, jednej z 6 dystorsji układu powięziowego!

Przyjedź do Katowic i dołącz do naszego spotkania w atmosferze stymulującej rozwój wiedzy i wartości intelektualnej. Cieszymy się, że IFDMC 2016 będzie owocnym czasem dla Ciebie i przyczyni się do międzynarodowej integracji społeczności powięziowej.

Z pozdrowieniami – organizatorzy:

IFDMO
Angitia
Business Service Galop
Miasto Katowice
oraz Partnerzy krajowi i zagraniczni

Po­dobał Ci się ten tekst? Zostaw swój komentarz poniżej.

You must be logged in to post a comment.