Jak na profilu firmowym włączyć dla klientów możliwość umawiania wizyt poprzez Facebook’a?

spotkania na facebook'u

Dla Twoich klientów liczy się przede wszystkim wygoda. Chcą mieć możliwość rezerwacji wizyty w maksymalnie krótkim czasie. Takie możliwości daje nowa funkcja – Spotkania na Facebooku. Od teraz tylko kilka kroków będzie dzielić Twojego klienta od rezerwacji wizyty w Twoim gabinecie. Sprawdź jak włączyć nową funkcję na swoim Fanpage’u!

Wirtualny kalendarz dla Twojego gabinetu

Niezależnie od profilu działalności Twojej firmy możesz ułatwić umawianie wizyt oraz usprawnić kontakt z klientem. Dzięki wirtualnemu kalendarzowi Twoi klienci będą mieli możliwość samodzielnego umawiania terminu wizyt 24/7! Sam ustalasz swoją dostępność oraz godziny pracy. To bardzo proste! Po wybraniu opcji na Facebooku „Zarezerwuj teraz” użytkownicy zobaczą kalendarz i błyskawicznie zarezerwują dogodny dla nich termin wizyty.

Jak włączyć Spotkania na Facebooku?

W pierwszej kolejności zaloguj się do swojego profilu w Booksy, a następnie z menu wybierz opcję Ustawienia > Połączenia i Widgety > niebieski przycisk „Połącz z Facebook”. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie. Jeżeli miałeś wcześniej zainstalowany przycisk „Zarezerwuj teraz” musisz go usunąć przed instalacją Spotkania na Facebooku. Od teraz Twoi klienci będą mogli z poziomu Fanpage’a wybrać datę i godzinę wizyty. Instalując nową funkcję możesz jednocześnie włączyć ją na swoim profilu na Instagramie, co znacznie zwiększy Twój zasięg! Pamiętaj, że na swoim profilu możesz mieć dodane maksymalnie dwa przyciski. Jeżeli posiadasz trzy, wystarczy, że odinstalujesz jeden z nich, robiąc miejsce dla nowej funkcji.

TUTAJ znajdziecie więcej informacji o programie i promocję dla fanów neoReh – 30 dni korzystania z Booksy za darmo (a warto, bo standardowa wersja trial trwa tylko 7 dni).

 

booksy dla fizjoterapeutów

 

 

 

Po­dobał Ci się ten tekst? Zostaw swój komentarz poniżej.

You must be logged in to post a comment.