Jak umawiać wizyty do gabinetu poprzez Facebook’a?

program dla fizjoterpautów

Od lat dokładam wszelkich starań, aby pacjenci mogli w najwygodniejszy sposób umawiać wizyty w moim gabinecie. Ostatnio Booksy wspólnie z Facebookiem opracowało nową funkcjonalność, która pomoże Wam jeszcze łatwiej umawiać się na wizyty. To ogromne udogodnienie dla właścicieli gabinetów fizjoterapeutycznych i ich pacjentów. Sam wspominałem jakiś czas temu, dlaczego do obsługi mojego gabinetu wybrałem właśnie program od Booksy. Rezerwacja wizyt online 24/7 i szerokie grono potencjalnych pacjentów to usługa, które łączy w sobie największe zalety obu portali.

Dowiedz się, jak to działa i co w ten sposób zyskujemy

Booksy stało się właśnie jedną z czterech platform na całym świecie umożliwiającej umawianie wizyt przez internet poprzez funkcję Spotkania na Facebooku. Z tej opcji może skorzystać każdy gabinet fizjoterapeutyczny i zyskać dostęp do niemal nieograniczonej liczby pacjentów – użytkowników Facebooka. Twój facebookowy profil może stać się czymś więcej niż sposobem prezentacji oferty, nowości i promocji. Spotkania na Facebooku nadadzą mu biznesowego charakteru i przełożą się na czysty zysk!

Co zyskujecie dzięki funkcji Spotkania na Facebooku?

  • Wirtualny kalendarz – od teraz pacjenci nie muszą dzwonić lub pisać wiadomości, by zapisać się na wizytę, ponieważ zyskają dostęp do kalendarza online, z którego mogą wygodnie wybrać wolny termin.
  • Cennik usług ze zdjęciami – atrakcyjny wizualnie cennik ze zdjęciami pozwoli profesjonalnie i w zachęcający sposób przedstawić zakres usług oraz gabinet.
  • Automatyczne przypomnienia o wizytach – dzięki temu pacjenci nie zapomną o wizycie, ponieważ otrzymają na czas przypomnienie.
  • Synchronizacja z Kalendarzem Google – jeśli korzystasz z Kalendarza Google, wizyty zaplanowane na Facebooku będą w nim uwzględnione.
  • Wszystko bezpłatnie, w jednym miejscu – profil staje się najwygodniejszym sposobem zapisania na wizyty. Bez dodatkowych kosztów!

Jak zmieni się profil po dodaniu funkcji Spotkania na Facebooku?

  • Przycisk Zarezerwuj teraz pozwoli pacjentom umawiać wizytę jednym kliknięciem.
  • Opcja Zarezerwuj teraz pojawi się także w zamieszczanych wybranych postach.
  • Na profilu gabinetu pojawi się również karuzela zdjęć z cennikiem usług.
  • Propozycje wolnych terminów klienci zobaczą natychmiast po odwiedzeniu profilu.

Dlaczego funkcja Spotkania na Facebooku to doskonałe narzędzie dla fizjoterapeutów?

Większość potencjalnych pacjentów korzysta z Facebooka. Dobrze przygotowany profil zachęci pacjentów do zapisu. Wystarczy jedno kliknięcie! To ogromna szansa na poszerzenie grona klientów przez gabinety fizjoterapeutyczne!

To kolejny argument przemawiający za tym, że warto zainwestować w oprogramowanie online do zarządzania gabinetem fizjoterapeutycznym. TUTAJ znajdziecie więcej informacji o programie i promocję dla fanów neoReh – 30 dni korzystania z Booksy za darmo (a warto, bo standardowa wersja trial trwa tylko 7 dni).

 

booksy dla fizjoterapeutów

 

Po­dobał Ci się ten tekst? Zostaw swój komentarz poniżej.

You must be logged in to post a comment.