Kieszonkowe dla fizjoterapeuty. Gdzie szukać dodatkowego zarobku?

dodatkowy zarobek dla fizjoterapeuty

Zawód fizjoterapeuty to niełatwa ścieżka kariery. Wiąże się nie tylko z nieustannym poszerzaniem wiedzy, ale też z dużą aktywnością fizyczną i psychicznym obciążeniem. Za każdym człowiekiem, któremu pomagamy, kryje się jakaś historia – niektóre trudniejsze od innych. W naszym przypadku nadgodziny są więc sprawą nieco bardziej skomplikowaną. Nie przeskoczymy bowiem naszych ciał i granic psychicznego komfortu. Możemy jednak szukać dodatkowego zarobku w innej formie.

W przeciwieństwie do niektórych zawodów, fizjoterapeuci nie mają ustawowego zakazu prowadzenia działalności pozafizjoterapeutycznej. W tym wpisie chciałbym Wam więc przedstawić kilka sposobów na dodatkowy zarobek, który pozwoli na zachowanie równowagi między wydajnością w pracy, radością z wykonywanego zajęcia oraz zaspokojeniem materialnym. Zaznaczę jednak na wstępie, że największe korzyści wybrane przeze mnie aktywności przyniosą osobom z licznym gronem znajomych lub prowadzącym rozpoznawalne branżowe profile w mediach społecznościowych.

Cupsell

Dzięki tej stronie zarabiać można, tworząc grafiki na koszulki i promując ich sprzedaż w automatycznie utworzonym sklepie. System jest na tyle intuicyjny, że nikomu nie powinien sprawić problemu. Z Cupsell współpracuję już od ponad trzech lat i na bieżąco śledzę rozwój tego projektu. Gadżety (koszulki, kubki, czapeczki itp.) cechuje wysoka jakość wykonania. To znakomity pomysł na promowanie pozytywnego wizerunku polskiej fizjoterapii. Całą obsługą zamówień, łącznie z wysyłką czy reklamacjami, zajmują się pracownicy Cupsell. Do zlecającego należy jedynie promowanie swojego sklepu. Dodatkowym atutem jest fakt, że wysokość prowizji od sprzedaży można określić samodzielnie. Bonus do przychodów może stanowić również propagowanie programu – za każdy sprzedany produkt w sklepie osoby, którą poleciłeś, będziesz otrzymywał złotówkę. Co więcej, jeżeli ta osoba również kogoś zaprosi, otrzymasz dodatkowe 50 groszy od każdej jej transakcji. Nie brzmi to, jak kokosy, prawda? Ale grosz do grosza, a…

Zarejestrować możecie się pod tym linkiem: rejestracja Cupsell

Nasze produkty znajdziecie w Sklepie ciekawskich fizjoterapeutów

Program Partnerski Ceneo

Tego serwisu nie trzeba przedstawić nikomu, kto dba o swoje wydatki. Ta wyszukiwarka najtańszych ofert w sklepach internetowych posiada w swojej bazie również szereg produktów dla fizjoterapeutów. W wirtualnym katalogu znajdziemy przede wszystkim książki, ale znalazło się też miejsce na stoły do rehabilitacji, rollery itd. Jak zarabiać z Ceneo? W tym programie partnerskim przychód generują kliknięcia w linki polecające zakończone zakupem. Innymi słowy: zarabiacie, gdy ktoś kupi coś po kliknięciu w Wasz link polecający (np. udostępniony na stronie www albo przesłany w prywatnej wiadomości).

Zarejestrować możecie się pod tym linkiem: rejestracja Program Partnerski Ceneo

Pisanie artykułów

To propozycja dla osób z lekkim piórem, które są ciekawe świata i interesują się fizjoterapią. Jest też dla mnie szczególnie ważna, gdyż sam należę do twórców portalu neoreh.pl. W zamian za zaangażowanie się w działalność naszej strony oferujemy darmowy wstęp na konferencje, zniżki na kursy, czy książki do zrecenzowania. Autorzy najlepszych tekstów mogą również liczyć na wynagrodzenie finansowe w złotówkach lub dolarach.

Oferta ta powinna wydać się szczególnie kusząca w kontekście ustawy o fizjoterapii, według której osoby wykonujące ten zawód mają obowiązek nieustannego dokształcania się. Zapisy wskazują nawet na rozliczanie fizjoterapeutów z podobnego zakresu aktywności w trybie trzyletnim. Zgodnie z rozporządzeniem należy w tym czasie odbyć przynajmniej dwie z wymienionych w ustawie aktywności jak udział w konferencjach, wystąpienie w roli eksperta czy sprawowanie opieki nad stażem studenta.

Aby dołączyć do naszego zespołu wystarczy przesłać próbny tekst na adres e-mailowy: kontakt@neoReh.pl

Sprawdź również: Program dla fizjoterapeutów. Czy warto?

Jak widać, istnieje wiele możliwości dodatkowego zarobku, nawet przy równie angażującej aktywności, co zawód fizjoterapeuty. Zebrane środki przeznaczyć można np. na dokształcanie się, które wymagane jest przez Krajową Izbę Fizjoterapeutyczną (każdego roku losowo sprawdzanych będzie 5% fizjoterapeutów) lub na dowolny inny cel, który pozwoli nam się zrelaksować i podejść do pracy ze zwielokrotnioną motywacją. W końcu nawet od pasji trzeba czasami odpocząć, by się nie wypalić.

Po­dobał Ci się ten tekst? Zostaw swój komentarz poniżej.

You must be logged in to post a comment.