Najlepszy prezent dla fizjoterapeuty i fizjoterapeutki

Najlepszy prezent dla fizjoterapeuty i fizjoterapeutki

Zobacz jak wybrać najlepszy prezent dla fizjoterapeuty i fizjoterapeutki.

Jeżeli jesteś stałym klientem fizjoterapeuty, z pewnością chciałbyś się mu jakoś odwdzięczyć za ciężką pracę, jaką wkłada, by pomóc ci utrzymać pełną sprawność ciała. Nie zastanawiaj się więc ani chwili dłużej i wybierz jeden z proponowanych przez nas produktów, wybierz swój prezent dla fizjoterapeuty lub prezent dla fizjoterapeutki.

Kubki i koszulki

Odwdzięcz się swojemu fizjoterapeucie za to, co dla ciebie zrobił i przy następnej wizycie wręcz mu ten praktyczny prezent, z którego z całą pewnością będzie zachwycony. W końcu czy jest coś lepszego niż przedmiot, który można połączyć z wdzięcznością?Pokaż więc swojemu fizjoterapeucie bądź też swojej fizjoterapeutce, że uważasz ich za swoich superbohaterów i zajrzyj do naszego sklepu, gdzie znajdziesz kubki i koszulki z nadrukami, takimi jak: „Fizjoterapeuci nie sprawiają bólu! Oni go niszczą!” lub „Jestem Fizjoterapeutą! Jaka jest twoja supermoc?”. Dostępne w wielu kolorach i rozmiarach, dopasowanych dla niej i dla niego.

neoReh - sklep ciekawskich fizjoterapeutów

Książka dla fizjoterapeuty

Fizjoterapeuci to grupa zawodowa, która stale się rozwija, tak więc potrzebują źródła wiedzy, do którego będą mogli wracać. Aby ułatwić twój wybór, przygotowaliśmy kilka pozycji z krótkimi streszczeniami:

„Badanie kliniczne w fizjoterapii” pod redakcją Jana Szczegielniaka
objaśnia poszczególne techniki badania struktur i funkcji układu mięśniowo-szkieletowego, w tym postawy i równowagi mięśniowej, a także funkcji krążeniowo-oddechowej. Szczególną uwagę zwrócono na ból jako główny objaw wielu dysfunkcji i jako jeden z głównych powodów poszukiwania przez chorych pomocy medycznej i fizjoterapeutycznej.

„Atlas anatomii palpacyjnej” Serge Tixa to drugie, uaktualnione i rozszerzone wydanie atlasu, w którym przedstawiono metodę manualnego wyszukiwania poszczególnych struktur anatomicznych: kości, ścięgien, mięśni, naczyń i nerwów. Książka została wsparta bogatym materiałem ilustracyjnym, co sprawia, że jest bardzo konkretną i precyzyjną pomocą diagnostyczną oraz terapeutyczną. Każdej fotografii towarzyszy opis dydaktyczny stosowanej techniki, często w wersji nigdy wcześniej niepublikowanej. Terminy anatomiczne są podane zgodnie z obowiązującą nomenklaturą międzynarodową i polską. Atlas odgrywa jednocześnie rolę podręcznika i zbioru ćwiczeń praktycznych, a jego adresatami są zarówno studenci, jak i praktykujący specjaliści z dziedziny osteopatii, kinezyterapii, fizjoterapii, ergoterapii i medycyny manualnej.

„Anatomia funkcjonalna dla fizjoterapeutów” w redakcji Pawła Posłusznego pomaga czytelnikowi poznać struktury i funkcje części ciała: krążków międzykręgowych, kręgosłupa szyjnego, czaszki, kręgosłupa piersiowego, klatki piersiowej, kończyn górnych, kręgosłupa lędźwiowego, miednicy i stawu biodrowego oraz kończyn dolnych. Dzięki precyzyjnym opisom książka ta stanowi idealną pomoc w przygotowywaniu się do egzaminów, a doświadczeni terapeuci mogą skorzystać z praktycznych wskazówek i porad dotyczących doboru oraz ulepszenia stosowanych technik.

„Nieskończona sieć. Anatomia powięzi w działaniu” Schultz i Feitis przedstawiają tkankę łączną jako strukturę podobną do sieci opasującej całe nasze ciało i mającą zasadniczy wpływ na kształt sylwetki. Do tej pory niezauważana przez rehabilitantów i terapeutów okazuje się niezwykle ważnym elementem ciała:: reaguje na nasze emocje, kodują się w niej wszelkie urazy psychiczne, twardnieje podczas stresu czy zwiększonego wysiłku. W życiu płodowym tkanka łączna jest łożem różnicowania się komórek i z tego punktu widzenia jest pierwszą, podstawową bazą dla formy fizycznej. Z tej książki możemy się dowiedzieć, w jaki sposób wszystkie części tej sieci są powiązane i tworzą pasma o idealnych właściwościach, które nie są ani za luźne, ani zbyt ścisłe.

Kursy dla fizjoterapeutów

Fizjoterapeuci wciąż się rozwijają, więc dobrym prezentem będzie ufundowanie kursu lub zniżki na kurs. W tym miejscu wymienimy 3 zaufane firmy, które znamy i którym ufamy co do jakości kursów:

Po­dobał Ci się ten tekst? Zostaw swój komentarz poniżej.

You must be logged in to post a comment.