Największa impreza z zakresu osteopatii i powięzi w Polsce!

I międzynarodowa konferencja osteopatii i powięzi

Już w kwietniu 2016 roku na Targach Medycznych firmy Salmed odbędzie się wyjątkowa Konferencja Naukowo Szkoleniowa z udziałem najwybitniejszych przedstawicieli z całej Europy, świata i Polski. Będzie to jak dotąd jedyne tak duże przedsięwzięcie skupiające jednocześnie tak wielu specjalistów.

Oprócz części wykładowej każdy z uczestników ma możliwość zapisania się na jeden lub dwa 5-6 godzinne warsztaty praktyczne, na których będzie można w praktyce poznać koncepcje pracy wybitnych specjalistów. Każdy warsztat będzie odbywał się w niewielkich grupach, gdzie na dwie osoby będzie jedna leżanka firmy MedenInmed.

Warto wspomnieć, że po raz pierwszy w Polsce pojawi się wybitny specjalista dr Kerry D’Ambrogio osteopata praz lekarz akupunkturzysta, który w swojej pracy łączy medycynę zachodnią i wschodnią. Nie zabraknie również przedstawicieli z słynnego Barral Institute, gdzie zostaną przedstawione manipulacje wisceralne Barrala, Upledger Institute z terapią CranioSacralną, FDM z pracą na dystorsjach powięziowych.

Będzie to miejsce spotkania wszystkich szkół medycyny osteopatycznej w Polsce, co będzie niezwykle pomocne w wyborze dla osób zastanawiających się nad dalszym rozwojem w tym kierunku.

Serdecznie wszystkich zapraszamy i przypominamy, że ilość miejsc na warsztatach jest mocno ograniczona a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

I międzynarodowa konferencja osteopatii i powięzi

Po­dobał Ci się ten tekst? Zostaw swój komentarz poniżej.

You must be logged in to post a comment.