Program dla fizjoterapeutów. Czy warto?

Program dla fizjoterapeutów

W dzisiejszych czasach coraz więcej elementów codzienności przenosi się do Internetu. Od dawna już możemy napisać e-maila, zamiast zadzwonić z pytaniem albo zamówić zrobione w sieci zakupy spożywcze (zresztą nie tylko) pod same drzwi. Coraz rzadziej korzystamy też z umawiania wizyt u specjalistów poprzez telefon do rejestratorki czy osobiste pojawienie się wcześniej w lokalu. Miejsce wcześniejszych systemów zajmują serwisy, nierzadko z dedykowanymi aplikacjami, do rezerwacji usług. Takie Booksy na przykład ma również program dla fizjoterapeutów.

Jestem właśnie w trakcie przechodzenia na prowadzenie dokumentacji medycznej w formie cyfrowej. To zdecydowana wygoda. Wszystko znajduje się w jednym, dostępnym w zasadzie z każdego zakątka globu miejscu. Nie muszę się już martwić o piętrzące się teczki pełne nieporządkowane w chaosie codzienności papierów. Na ten moment korzystam ze wspomnianego Booksy, które wprowadziło szereg rozwiązań dedykowanych dla działalności takich, jak moja. Ich program dla fizjoterapeutów  posiada rozbudowaną część diagnostyczną i zdecydowanie ułatwia prowadzenie dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej.

Wizytę poprzez serwis umówić można o dowolnej porze. To miła niespodzianka kłaść się z pustym, a budzić z pełnym grafikiem. Co więcej, dzięki przypomnieniom SMS – z których długo wahałem się korzystać – zauważyłem wyraźny spadek odwołanych (czy raczej zapomnianych) wizyt, a co za tym idzie wzrost zarobków. Booksy zarabia w pewnym sensie samo na siebie – podnosząc liczbę klientów, opłaca inwestycję w miesięczny abonament za korzystanie z serwisu. Ważne jest dla mnie także, że serwis umożliwia przechowywanie dokumentacji w bezpieczny sposób i zgodnie z RODO.

Poza możliwością rezerwacji 24/7, przypomnieniami SMS, czy e-kartą pacjenta (zgodną z obowiązującymi przepisami) program zapewnia również narzędzia marketingowe, kalendarz online, kompleksowe raporty i statystyki. Serwis stawia na responsywność i kontakt usługodawca-klient. Po zakończonej wizycie z niecierpliwością wypatruję zwrotnego komentarza. Oczywiście wiele osób kończy zabiegi z ciepłym słowem, ale internetowy dystans pozwala na większą wylewność. Uwagi pacjentów motywują mnie do pracy, ale też do udoskonalania świadczonych usług. Trudno byłoby mi teraz powrócić do czasu, gdy nie korzystałem z programu dla fizjoterapeutów od Booksy.

Prawda, że brzmi świetnie?

Jeżeli bylibyście zainteresowani rejestracją w serwisie, to warto się pospieszyć. Tylko do końca czerwca 2019 roku dostaniecie bowiem nakładkę dla fizjoterapeutów gratis! Poza tym, jako czytelnicy neoReh, możecie przez 30 dni testować Booksy za darmo.

booksy dla fizjoterapeutów

Po­dobał Ci się ten tekst? Zostaw swój komentarz poniżej.

You must be logged in to post a comment.