Jak oprogramowanie dla gabinetu może pomóc w codziennej pracy fizjoterapeuty?

 

Bałagan w kalendarzu czy chaos w kartach pacjentów to niewątpliwi wrogowie każdego fizjoterapeuty. Dobra organizacja pracy w tej branży jest kluczowa, ponieważ ma bezpośredni wpływ na jakość zapewnianej pacjentom opieki. Co więc zrobić, aby zagwarantować jej najwyższy poziom?

Versum – nowoczesne oprogramowanie do zarządzania gabinetem – to odpowiedź na wszelkie problemy organizacyjne, które mogą stanąć na drodze fizjoterapeutów. Składa się z narzędzi pomagających specjalistom uporządkować, usprawnić i dobrze zaplanować pracę, odnotować istotne informacje o pacjentach, a także dokonać niezbędnych rozliczeń. Oto kilka z nich:

Przejrzysty kalendarz

Elektroniczny kalendarz dostępny w Versum pozwala szybko i wygodnie zaplanować grafik, umówić wizytę – a także edytować czas jej trwania i odnotować istotne szczegóły. Wszelkie zmiany wprowadzone przez managera lub recepcję komunikowane są natychmiast – ponieważ od razu pojawiają się w systemie, do którego dostęp mają wszyscy pracownicy. Taki kalendarz jest zawsze przejrzysty, wolny od przekreśleń i chaosu.

Zapominalski pacjent? To nie problem

W natłoku codziennych obowiązków pacjentom zdarza się zapomnieć o wizycie. Istnieje jednak łatwe rozwiązanie tego problemu i to bez konieczności telefonicznego potwierdzania – przypomnienia SMS, wysyłane do umówionych osób automatycznie, na 24h przed nadchodzącym terminem. Zaproponowaną w systemie treść wiadomości można w razie potrzeby dowolnie edytować, dodając na przykład prośbę o aktywne potwierdzenie wizyty. Możliwe jest także wyłączenie powiadomień dla wybranych pacjentów, którzy nie chcą ich otrzymywać.

Skarbnica wiedzy o pacjentach

Przejrzysta baza pacjentów – wyposażona dodatkowo w ich indywidualne karty – pozwoli specjalistom odnotować każdy ważny szczegół, a później z łatwością wrócić do zapisanych informacji. Opisy oraz zdjęcia postępów rehabilitacji, skany dokumentacji medycznej i wszelkie dodatkowe uwagi będą odtąd znajdować się w jednym miejscu. Koniec z przeszukiwaniem stosów segregatorów – z Versum wszystkie istotne dane są na wyciągnięcie ręki – dostępne zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba.

Zawsze i wszędzie

Z oprogramowania Versum można korzystać przez internet, na komputerze oraz wszelkich urządzeniach mobilnych. Dzięki temu pracownicy mają do niego dostęp 24 godziny na dobę – bez względu na to gdzie przebywają. Mogą w każdej chwili zajrzeć do systemu i sięgnąć po niezbędne informacje – na przykład sprawdzić swój rozkład pracy. Nie muszą odchodzić od pacjenta, aby dowiedzieć się, o której mają spodziewać się kolejnego – mogą zrobić to szybko, w trakcie pracy, przy pomocy własnego smartfona.

Dobra organizacja pracy fizjoterapeuty to podstawa, ale jednocześnie nie lada wyzwanie. Z pomocą narzędzi dostępnych w oprogramowaniu Versum staje się ono jednak znacznie łatwiejsze. Wypróbuj system i przekonaj się o jego możliwościach. Kliknij w specjalny link i skorzystaj z oferty promocyjnej – 4 miesiące abonamentu w cenie 3. Promocja ważna jest do końca lipca 2018 roku i skonstruowana jest specjalnie dla czytelników portalu neoReh.

 

There are 1 Comment

  1. Napisany przez Maria Pruszyńska

    Fajny system. Czy istnieje możliwość importu danych z innych systemów albo najlepiej integracji? Chciałabym konkretnie integrację z systemem CRM Kamflex, w którym w gabinecie, w którym pracuję prowadzimy klientów i generujemy dokumenty.

Po­dobał Ci się ten tekst? Zostaw swój komentarz poniżej.

You must be logged in to post a comment.